Informace k losovací soutěži pro školky

Vážení přátelé,

občas nám ve výrobě zbydou nedokonalé výrobky, které by byla velká škoda jednoduše vyhodit. S naší výrobou sousedící školku a i ostatní místní školky jsme poslední roky zásobovali různými přebytky tiskových výrobků na malování, kreslení, vystřihávání... a nyní bychom mezi větší počet školek rádi rozdali přímo tapety, které si můžete dát na stěny. Není naším zvykem pořádat "soutěž", ale potřebujeme určitý mechanismus pro rozeslání tapet. A tak jsme rozdání tapet spojili s nákupem jiného produktu pro školky, který naše firma nabízí, a to označovacích etiket pro školky.  Níže naleznete informace k celé soutěži. 

Pravidla 'spotřebitelské soutěže' probíhající v měsíci červnu a červenci pod značkou Moje Tapety. 

Soutěž pořádá firma TECOM paper s.r.o., sídlící na adrese Toužimská 948/24b, Praha 9 - Kbely. IČO společnosti je 26447401, firma je zapsána v obchodním rejstříku. 

Pokud nás potřebujete kontaktovat, musí předmět Vašeho emailu obsahovat slovo "soutěž". Email zašlete na info@mojetapety.cz.

Pravidla soutěže:
 1. Soutěže se mohou účastnit pouze fungující školky nacházející se na uzemí ČR. 
 2. Do soutěže se školka přihlásí nákupem a uhrazením alespoň jednoho kusu produktu s názvem 'Označovací samolepky pro školky' (dále jen 'produkt') dostupném na adrese mojetapety.cz/products/oznacovaci-samolepky-pro-skolky
 3. Zastupitel školky musí provést nákup tohoto produktu na eshopu mojetapety.cz a při nákupu uvést adresu sídla školky. 
 4. Nákupem 1-4 těchto produktů se školka zapíše do skupiny 1 pro účast v soutěži. Nákupem 5-8 produktů do skupiny 2, a nákupem 9 a více produktů do skupiny 3. 
 5. Bude-li zaznamenáno vícero nákupů na stejnou adresu, počty objednaných produktů budou sečteny a školka zařazena do skupiny odpovídající počtu sečtených kusů produktu. 
 6. Nákup (objednání a uhrazení) produktu za účelem účasti v soutěži je možný pouze do půlnoci dne 31.07.2020 (tedy do konce měsíce července roku 2020). 
 7. Platba nákupu je možná pouze online kartou, online bankovním převodem, nebo běžným bankovním převodem. Pokud při nákupu účastník zvolí platbu na dobírku, bude mu automaticky zaslána faktura pro platbu převodem. 
 8. Každá z objednávek bude zaslána Českou poštou na adresu školky. Objednané produkty budou vyexpedovány nejpozději 05.08.2020. Pokud je vaše školka v první polovině měsíce srpna uzavřena, prosím specifikujte při objednávce v poznámce datum kdy chcete aby vaše objednávka samolepek byla odeslána Českou poštou. 
 9. Dne 01.08.2020 proběhne online losování výherců které bude možné zpětně shlédnout na platformě Youtube. Záznam losování bude dostupný pod stejným odkazem až do ukončení soutěže (tedy až do úspěšného převzetí soutěžních cen výherci). Pro losování bude použit online generátor náhodných čísel vyhledavače Google. 
 10. Počet losování pro každou skupinu je popsán níže a je nastaven tak, že soutěžící, který zakoupí 9 a více kusů produktu má trojnásobou pravděpodobnost vylosování v porovnání se soutěžícím, který zakoupil 1-4 kusy produktu. 
  A soutěžící, který zakoupí 5-8 kusů produktu má dvojnásobnou pravděpodobnost vylosování v porovnání se soutěžícím, který zakoupil 1-4 kusy produktu.
 11. Vylosováním v soutěži dostává každý ze 25ti výherců možnost vybrat si jednu z dostupných cen, kde dostupnou cenou je myšlena cena, kterou si nevybral jiný výherce, který se v pořadí výherců umístil před jakýmkoliv jiným z výherců. 
 12. Mezi výherce bude celkem rozdáno 25 cen. Seznam cen je zveřejněn na adrese mojetapety.cz/pages/ceny-cerven-2020. Výherci obdrží seznam cen s detailním popisem. Seznam cen obsahuje propojení na některé existující produkty z aktuální nabídky tapet na eshopu mojetapety.cz, ceny ale nemusí kvalitou přesně odpovídat kvalitě produktů nabízených na mojetapety.cz — většinou se jedná o produkty s barevnou odlišností designu od originálu. Téměř všechny produkty jsou ale velice kvalitní a vhodné pro aplikaci do interiéru za účelem jeho zkrášlení. 
 13. Pořadí výherců určují v první roli skupiny, kde skupina A je na prvním místě, skupina B na místě druhém, a skupina C na místě třetím. Uvnitř každé ze skupin určuje pořadí losování. 
 14. Vybráním ceny výherce souhlasí s tím, že převzaté tapety bude do konce roku 2020 aplikovat na stěny na své adrese, tedy na adrese dané školky. 
 15. Každá z vybraných cen bude zdarma zaslána na pobočku v síti Zásilkovna.cz nejblíže adresy výherce, nebo na pobočku výhercem určenou. Na této pobočce si výherce cenu vyzvedne. 
 16. Pokud některý z výherců (například výherce XY) odmítne možnost výběru a zaslání jedné z cen, bude ze seznamu výherců vyškrtnut a všichni výherci, kteří se umístili za ním, budou automaticky umístěni o pozici výše. Následně bude také určen nový výherce, který se v losování umístil tak, že se při vyškrtnutí výherce XY nacházel na 25. pozici. Proto bude také vylosováno podstatně větší množství soutěžících, než je počet cen. 
 17. Pořadí soutěžících a jejich informace (adresa školy, název školky a jméno zástupce školky) mohou být vidět v záznamu online losování. Soutěžící souhlasí s uváděním pouze veřejných informací. Dále budou zveřejněny názvy školek, které se soutěže zúčastní. Účastníci se zveřejněním této informace výslovně souhlasí. 
 18. Jména školek, které jakožto vylosovaní výherci převezmou vybrané ceny, budou zveřejněna na adrese mojetapety.cz/pages/vyherci-cerven-2020. Se zveřejněním této informace výherci výslovně souhlasí. 
Vzoreček pro výpočet počtu losování je pro každou skupinu stejný a liší se pouze počtem soutěžících v dané skupině. 
Počet losování pro skupinu 1 = [(A1 x 1) / (A1 x 1 + A2 x 2 + A3 x 3)] x 25
Počet losování pro skupinu 2 = [(A2 x 2) / (A1 x 1 + A2 x 2 + A3 x 3)] x 25
Počet losování pro skupinu 3 = [(A3 x 3) / (A1 x 1 + A2 x 2 + A3 x 3)] x 25
Kde A1 = počet soutěžících ve skupině 1, A2 = počet soutěžících ve skupině 2, a A3 = počet soutěžících ve skupině 3. 

Upřesnění přesného počtu losování pro každou skupinu, vygenerování soutěžících pro každou skupinu, a vylosování výherců bude zaznamenáno ve video záznamu z losování. 

Losování je také možné sledovat živě. Pokud chcete losování sledovat živě, napište nám prosím na info@mojetapety.cz a my Vám zašleme návod pro sledování živě (budete k tomu potřebovat Facebook účet). Do předmětu emailu napište slovo "losování".

Tato pravidla budou po dobu soutěže dostupná na adrese mojetapety.cz/pages/pravidla-souteze-cerven-2020. 
 
Nákupem produktu 'Označovací samolepky pro školky' soutěžící s těmito pravidly vyjadřuje souhlas. 
 
Účastníci soutěže budou o jakékoliv případné změně pravidel písemně informování, a to elektronickou poštou na emailovou adresu kterou zadali při nákupu na eshopu mojetapety.cz.