Tapeta na míru

Vyberte si jeden z našich krásných designů

V naší nabídce naleznete mnoho designových, moderních tapet do každého interiéru. Většinu tapet také můžete poptat v jiné barevnosti, s jiným rozmístěním nebo velikostí prvků designu.

Přejít k tapetám

Vytvořte si vlastní design

Máte-li k vaší nové tapetě vlastní podklady, ať už se jedná o vaši kresbu, malbu, nebo unikátní fotografii, stačí nám poslat e-mail s přílohou a my se vám v co nejkratší době ozveme.

Popište nám vaši představu

Pokud hledáte specifický design tapety můžete si jej nechat vytvořit profesionálním designerem nebo fotografem, případně návrh poptat přímo u nás. Možná jste jej již zahlédli na Instagramu nebo Pinterestu. Popište nám vaši představu a společně se na to podíváme.

Napište nám

1. Vyberte si design

2. Zjistěte rozměry stěny

3. Zkontrolujte návrh

4. Už se to veze...

Možnosti tapet na míru

Vaše vlastní dekorace

Máte-li doma malého umělce nebo jinou kreativní duši, můžete s námi tento talent využít k tvorbě vaší nové tapety. Staňte se designérem vlastního domova.

Barevnost tapet dle interiéru

Barevné složení interiéru hraje často při výběru tapety značnou roli. S námi si můžete tapetu v mnoha případech k interiéru barevně doladit.

Sestavte si vlastní obrazovou tapetu

Některé obrazové tapety jsou již vyrobeny tak, že je možné je libovolně kombinovat a vytvořit tak v rámci možností obrazovou tapetu o vlastní šíři.

Vaše značka, váš styl

Nechte si vytisknout tapety na míru, které zvýrazní vizuální identitu vaší firmy nebo vytvoří unikátní atmosféru ve vašem podniku. Odlište se prostředím interiéru a vytvořte z vaší kavárny, obchodu, hotelu nebo studia yogy místo, kam se lidé rádi vracejí.

Jak na vlastní tapetu

Rozměr stěny

Ať už má stěna jakýkoliv tvar stačí nám sdělit délku nejdelších částí stěny na výšku a na šířku. Měřte pouze plochu, kterou chcete pokrýt tapetou. Více informací naleznete v sekci Jak tapetovat.

Kontrola návrhu

Po poptání tapety vám zašleme náhled designu s vyznačeným umístěním na vaši stěnu. Společně tapetu doladíme k vaší spokojenosti.

A je to tady!

Po potvrzení náhledu a platby tapetu vyrobíme a zašleme k vám domů :)